Blog

Drzwi zewnętrzne na zamówienie – kiedy warto się na nie zdecydować?

Drzwi na zamówienie – Martom.

Większość drzwi zewnętrznych na rynku jest produkowane w standardowych wymiarach i modelach. Wynika to z faktu, że odpowiednia produkcja nowoczesnych drzwi zewnętrznych na wymiar, wymaga zaawansowanej technologii i fachowej wiedzy, które oferuje tylko kilku renomowanych producentów drzwi.

Chociaż na polskim rynku dominują drzwi standardowe, zapotrzebowanie na nietypowe aranżacje drzwi zewnętrznych stale rośnie. Nietypowe wymiary i możliwość personalizacji elementów takich jak zamki, technologia otwierania drzwi, pochwyty, klamki, samozamykacze czy kolor każdego modelu daje możliwość dostosowania drzwi do preferencji każdego klienta.

Kiedy warto rozważać zakup drzwi zewnętrznych na zamówienie?

Nietypowe rozmiary i wymagania estetyczne

Zamawianie drzwi nietypowych staje się niezbędne, gdy mamy do czynienia z niestandardowymi wymiarami otworów drzwi lub gdy chcemy, aby drzwi pasowały do unikalnego stylu architektonicznego budynku.

Indywidualne potrzeby i preferencje

Zamówienie nietypowych drzwi zewnętrznych to doskonały sposób na spełnienie indywidualnych potrzeb klienta, umożliwiając wybór z najwyższej jakości drzwi zewnętrznych, które spełnią oczekiwania zarówno w zakresie funkcjonalności, jak i estetyki. Poprzez wybór elementów takich jak: pochwyty, klamki, samozamykacze czy zamki możemy wpłynąć nie tylko na wygląd drzwi zewnętrznych, ale przede wszystkim na własną wygodę.

Jak prawidłowo zmierzyć drzwi?

Pomiar drzwi zewnętrznych.

Odpowiedni pomiar drzwi jest kluczowy dla prawidłowego ich dopasowania. Specjaliści z firm stolarskich często oferują pomoc w tej dziedzinie, zapewniając, że drzwi będą idealnie pasować.

Gdzie kupić drzwi na zamówienie?

Najlepsze drzwi zewnętrzne można zamówić u polskich producentów, którzy oferują szeroki zakres produktów. W Martom opracowaliśmy indywidualną technologię produkcji drzwi zewnętrznych. Technologia hybrydowa polega na inteligentnym łączeniu materiałów takich drewno stal i aluminium w celu wykorzystania ich głównych zalet i jednoczesnym wyeliminowaniu wad produkcyjnych.

Szukając spersonalizowanych drzwi na zamówienie warto skorzystać z naszego konfiguratora, który pozwala wybrać preferowany model drzwi zewnętrznych i skonfigurować między innymi dodatki, standardy techniczne, kolorystykę i wymiar drzwi.

Podsumowanie

Konfiguracja drzwi zewnętrznych na zamówienie pozwala na dostosowanie produktu do niestandardowych wymagań, zapewniając nie tylko funkcjonalność, ale również niepowtarzalny wygląd drzwi, co jest istotne zarówno w nowych, jak i modernizowanych obiektach.

Więcej o technicznych i prawnych aspektach drzwi na zamówienie można przeczytać w jednym z naszych poprzednich wpisów: Drzwi na wymiar — wszystko, co powinniśmy o nich wiedzieć.

Jak pomocny był ten wpis?

Oceń

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

OFERTA

Podobne wpisy

drzwi na zamowienie martom

Drzwi zewnętrzne na zamówienie – kiedy warto się na nie zdecydować?

Chociaż na polskim rynku dominują drzwi standardowe, zapotrzebowanie na nietypowe aranżacje drzwi zewnętrznych stale rośnie.
Jak uszczelniane są drzwi zewnętrzne Martom_

Jak uszczelniane są drzwi zewnętrzne Martom?

Po co uszczelnia się drzwi zewnętrzne? Jakie są sposoby ich uszczelniania? Jak ważną funkcję pełni uszczelka drzwi zewnętrznych?
Które drzwi są prawe, a które lewe

Drzwi prawe czy lewe – jak je odróżnić?

Odróżnienie drzwi prawych od lewych może wydawać się dla niektórych nieintuicyjne. W poniższym wpisie wyjaśniamy na czym ten podział polega.
Następny