WCAG
Facebook
YouTube
Linkedin

Dlaczego drzwi Martom?

Dlaczego warto nas wybrać?

 
Działamy na rynku od ponad 20 lat. Skoncentrowaliśmy się wyłącznie na drzwiach zewnętrznych i ciągle udoskonalamy naszą ofertę. Obecnie znajdują się w niej drzwi do domów, mieszkań, pomieszczeń gospodarczych, drzwi specjalne, dwuskrzydłowe, doświetla i akcesoria. Wiemy, że dobre drzwi stanowią wizytówkę każdego domu i bardzo wpływają na ostateczny wygląd budynku.
 

Łączymy pasję i doświadczenie

 

Załoga naszej firmy to doświadczeni specjaliści. Świetna atmosfera i autentyczne zaangażowanie w to, co robimy, sprawiają, że klienci chętnie do nas wracają. Wiedza przekłada się na innowacyjność – jako nieliczni na rynku opracowujemy nowatorskie rozwiązania, takie jak technologia SIMPLE ELEGANCE, autorskie drzwi pasywne PASSIVE czy ościeżnica aluminiowa.

Jesteśmy dumni, ponieważ tworzymy drzwi od A do Z – tylko w ten sposób mamy pewność, że produkt, który przekazujemy w ręce klienta, jest wykonany z najwyższą starannością. Od 3 lat korzystamy z możliwości naszego parku technologicznego, dysponujemy własną linią do obróbki blach laminowanych, zautomatyzowaną stolarnią czy laserem do wycinania stalowych elementów. Cały czas chcemy się rozwijać i udoskonalać drzwi tworzone pod szyldem MARTOM.

 

Drzwi szyte na miarę

 

Filozofia naszej firmy skupia się na maksymalnym dopasowaniu produktu do potrzeb klienta. Nie przechowujemy w magazynie gotowych drzwi, każdy projekt jest traktowany indywidualnie. Kupujący mogą wybierać produkty o różnych parametrach: antywłamaniowe, dźwiękoszczelne, z izolacją termiczną, chroniące przed pożarem, jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, z doświetlami lub bez. Dodatkowo wybierają też kolor, styl, wzornictwo – oferta jest bardzo szeroka i trafia w różne gusta.

Narzędziem, które ułatwia projektowanie „drzwi szytych na miarę”, jest konfigurator dostępny na naszej stronie internetowej. Intuicyjna nawigacja i przejrzysty podział na kategorie sprawiają, że kreowanie wymarzonych drzwi jest dziecinnie proste. Konfigurator wyświetla również ceny, które w MARTOM zawsze są przystępne – wynika to z faktu, że wszystkie komponenty tworzymy sami i nie jesteśmy uzależnieni od podwykonawców.

 

MARTOM. Producent hybrydowych drzwi zewnętrznych

 

Co jeszcze wyróżnia naszą ofertę? Postawiliśmy na drzwi hybrydowe, łączące najlepsze właściwości kilku materiałów – drewna, stali, aluminium i PCV. Jesteśmy przekonani, że tylko takie połączenie daje stuprocentową satysfakcję i pozwala cieszyć się zakupem przez długie lata. Styropian, który tradycyjnie wypełnia drzwi, zastąpiliśmy wstrzykiwaną pianą PUR o wysokiej gęstości, która jest dużo lepszym izolatorem i zapobiega odkształceniu się skrzydła pod wpływem zmiennych warunków atmosferycznych.

Cały czas pracujemy nad tym, by nasze drzwi miały nie tylko wysoką jakość i jak najlepsze parametry, ale również modny design. Proponujemy modele zarówno dla fanów klasyki, jak i nowoczesności. Wszystkie cechują się niebanalnym wyglądem, bogatą kolorystyką i wysmakowanymi detalami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą MARTOM!