Blog

Nowoczesne i klasyczne wzory drzwi zewnętrznych

Nowoczesne i klasyczne wzory drzwi zewnętrznych

Drzwi zewnętrzne to  bardzo ważny element każdego domu i mieszkania, który pełni wiele funkcji. Chronią nas przed zimnem, wilgocią i hałasem, a także zapewnia bezpieczeństwo.

W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się drzwi hybrydowe — wykonywane poprzez inteligentne połączenie drewna, stali i aluminium.

Co więcej, dostępne są w wielu różnych wzorach, zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się bliżej stylistyce hybrydowych drzwi zewnętrznych.

Drzwi zewnętrzne o klasycznym wzornictwie

Drzwi zewnętrzne hybrydowe z przeszkleniem wzorowanym na witraż

Drzwi zewnętrzne z witrażem — Martom

Jeśli szukasz niepowtarzalnych drzwi zewnętrznych, które będą prezentować się elegancko i stylowo na długie lata, warto rozważyć modele z przeszkleniami stylizowanymi na witraże.


Witraż to dekoracyjne wykończenie okna, które wykonuje się poprzez osadzenie kawałków kolorowego szkła w ramkach ołowianych. W ogólnodostępnych drzwiach zewnętrznych nie stosuje się witraży, a “witrażopodobne przeszklenia”, które są zdobione w taki sposób aby jak najbardziej przypominać prawdziwy witraż.

MARTOM posiada w swojej ofercie przeszklenia, które są bardzo podobne do prawdziwych witraży. Znajdują się one w kolekcji TRADITIONAL i są oznaczone nazwą „witraż„.

Drzwi zewnętrzne hybrydowe w stylu angielskim

Nowoczesne drzwi zewnetrzne Martom z kolekcji FullPers Classic

Drzwi wykonane w stylu angielskim są bardzo eleganckie i minimalistyczne. Charakteryzują się ozdobnymi ramkami oraz panelami, które są ułożone w prosty i geometryczny sposób. Ten styl cechuje klasyczna prostota i elegancja, z typowymi wzorami, takimi jak kwadraty i prostokąty, które często są uzupełnione łagodnymi łukami.

W ofercie MARTOM drzwiami, które odznaczają się cechami charakterystycznymi dla stylu angielskiego są niektóre modele z kolekcji FULLPERS CLASSIC oraz TRADITIONAL.

Drzwi zewnętrzne o nowoczesnym wzornictwie

Nowoczesne drzwi zewnętrzne powinny charakteryzować się solidną konstrukcją, przemyślaną technologią produkcji, oraz minimalistycznym wzornictwem.

MARTOM jest producentem drzwi wykonanych w autorskiej technologii hybrydowej. Dzięki połączeniu drewna, blachy ze stali ocynkowanej okleinowanej, aluminium oraz wypełnienia w postaci wstrzykiwanej piany PUR o najwyższej gęstości produkujemy drzwi zewnętrzne, które są w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom, jakie przed nimi stoją, zachowując przy tym optymalną cenę.

Warto również zwrócić uwagę na szeroką paletę kolorystyczną oraz wzornictwo produkowanych przez nas drzwi zewnętrznych. W poprzedniej części wpisu skupiliśmy się na drzwiach o klasycznym i eleganckim wzornictwie, jednak jeśli ktoś stawia na bardziej minimalistyczne i nowoczesne rozwiązania, również bez problemu znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie.

Nowoczesne drzwi zewnętrzne z kolekcji MODERN — przykłady

Nowoczesne drzwi zewnętrzne Martom z kolekcji MODERN

Nowoczesne drzwi zewnętrzne z kolekcji SIMPLE ELEGANCE — przykłady

Nowoczesne drzwi zewnętrzne Martom z kolekcji SIMPLE ELEGANCE

Więcej wzorów drzwi zewnętrznych — zarówno klasychnych jak i nowoczesnych znajdziecie w zakładce GALERIA MODELI na naszej stronie internetowej.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszej najnowszej OFERTY.

A także do skorzystania z KONFIGURATORA, który pozwoli na dopasowanie odpowiedniego modelu do swoich preferencji. 

Podsumowanie

Wybór odpowiedniego wzoru drzwi zewnętrznych zależy przede wszystkim od indywidualnych preferencji estetycznych, ale również od charakteru budynku oraz jego otoczenia. Warto jednak pamiętać, że ważny jest nie tylko wygląd drzwi, ale również ich jakość i funkcjonalność.

Dlatego przed dokonaniem zakupu powinniśmy skonsultować się ze specjalistą i wybrać produkty renomowanego producenta.

Jak pomocny był ten wpis?

Oceń

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

OFERTA

Podobne wpisy

Wykorzystanie stali do produkcji drzwi drewnianych

Wykorzystanie stali w produkcji drzwi zewnętrznych

Udział w sprzedaży drzwi klasyfikowanych jako zewnętrzne stalowe na polskim rynku przekracza 80%. Większość z nich to drzwi hybrydowe.
Drzwi zewnętrzne antracyt – wszytkom, co musisz o nich wiedzieć

Drzwi zewnętrzne antracyt – wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Przez ostatnie lata, drzwi zewnętrzne w kolorze antracytu nieustannie przyciągają uwagę klientów. W ofercie MARTOM stanowią około 40% sprzedaży.
Stare drzwi zewnętrzne — co z nimi zrobić

Stare drzwi zewnętrzne — co z nimi zrobić?

Wymieniłeś stare drzwi zewnętrzne na nowe i nie wiesz, co zrobić ze starymi? Lektura powyższego wpisu rozwiąże Twoje problemy.
Następny