Blog

Drzwi zewnętrzne z dostawkami

Drzwi zewnętrzne z dostawkami

Dostawki, zwane inaczej doświetlami, cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów na polskim rynku. Obecnie do nowych domów sprzedaje się blisko 30% drzwi zewnętrznych w zestawie z dostawkami. Główną przyczyną zainteresowania jest z pewnością atrakcyjny wygląd tego rozwiązania. Przeszklona dostawka ma również zalety użytkowe – drzwi zewnętrzne z dostawkami, pozwalają obserwować otoczenie na zewnątrz domu.

Drzwi wejściowe z dostawkami – dostępne układy

Układy dostawek w drzwiach zewnętrznych MARTOM

Dostawki można zastosować po boku drzwi lub u ich góry. Powyższy rysunek przedstawia wszystkie dostępne kombinacje. Najczęściej są wybierane drzwi z jedną dostawką boczną. Szerokość dostawek może być różna, nawet w obrębie jednego układu.

Drzwi z dostawkami – oferta MARTOM

MARTOM oferuje dwa standardy dostawek.

Drzwi zewnętrzne z dostawkami MARTOM Alu 90 STANDARD

Doświetle Alu 90 STANDARD
Doświetle Alu 90 STANDARD

Rama dostawki Alu 90 wykonano z wielokomorowego profilu aluminiowego o szerokości aż 90 mm z przekładką termiczną. Tak duża szerokość profilu stanowi rzadkość na rynku. Dzięki temu dostawki MARTOM zapewniają wyjątkową izolację i sztywność. Jest to produkt Premium Plus.

Poniżej prezentujemy kilka przykładów drzwi z dostawkami. Zwracamy uwagę na to, że szybę w dostawce można dowolnie wybierać. Proponujemy między innymi wzory, które korespondują ze wzorem drzwi. Szybę można zastąpić również panelem w kolorze skrzydła.

Drzwi zewnętrzne z dostawkami MARTOM Alu 90 STANDARD
Drzwi zewnętrzne z dostawkami MARTOM Alu 90 STANDARD

Drzwi zewnętrzne z dostawkami MARTOM Alu FULLPERS DIAMOND

Doświetle Alu FULLPERS DIAMOND
Doświetle Alu FULLPERS DIAMOND

Rama dostawki Alu 90 przysłonięto od strony zewnętrznej taflą szklaną o grubości 4 mm ze szlifowanymi krawędziami oraz lakierowaną obwolutą. Dzięki zasłonięciu ram dostawka wygląda tak, jakby byłą w całości wykonana ze szkła.

Standard FULLPERS DIAMOND został opracowany i zastrzeżony przez MARTOM. Ze względu na swój prestiżowy i ekskluzywny wygląd znajduje bardzo wielu nabywców.

Drzwi zewnętrzne z dostawkami MARTOM Alu FULLPERS DIAMOND
Drzwi zewnętrzne z dostawkami MARTOM Alu FULLPERS DIAMOND

Drzwi zewnętrzne drewniane z dostawką

Dostawki są dostępne we wszystkich rodzajach drzwi – drewnianych, aluminiowych, plastikowych oraz hybrydowych. Różnią się między sobą materiałem, z którego jest wykonana rama ościeżnicy.

Zachęcamy do skorzystania z konfiguratora drzwi MARTOM dostępnego na stronie www.drzwimartom.pl, na którym można skonfigurować i wycenić własne drzwi wejściowe z dostawkami.

Jak pomocny był ten wpis?

Oceń

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

OFERTA

Podobne wpisy

ochrona-przed-wlamaniem-jak-najbardziej

Ochrona przed włamaniem? Jak najbardziej!

Idealne drzwi antywłamaniowe nie istnieją. Każdą barierę da się prędzej czy później sforsować. Więc jak można zapobiec włamaniu?
Drzwi do mieszkań

Drzwi wejściowe do mieszkań

MARTOM oferuje szeroką gamę drzwi do mieszkań, które są w stanie spełnić wszystkie Państwa oczekiwania zarówno estetyczne jak i funkcjonalne.
Czym drzwi przylgowe różnią się od bezprzylgowych

Drzwi przylgowe i bezprzylgowe — czym się od siebie różnią i które lepiej wybrać?

Czym jest przylga? Czym różnią się drzwi przylgowe od bezprzylgowych? Na którą opcję lepiej się zdecydować? Dowiesz się tego z naszego wpisu.
Następny