Blog

Drzwi zewnętrzne z dostawkami

Drzwi zewnętrzne z dostawkami

Dostawki, zwane inaczej doświetlami, cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów na polskim rynku. Obecnie do nowych domów sprzedaje się blisko 30% drzwi zewnętrznych w zestawie z dostawkami. Główną przyczyną zainteresowania jest z pewnością atrakcyjny wygląd tego rozwiązania. Przeszklona dostawka ma również zalety użytkowe – drzwi zewnętrzne z dostawkami, pozwalają obserwować otoczenie na zewnątrz domu.

Drzwi wejściowe z dostawkami – dostępne układy

Układy dostawek w drzwiach zewnętrznych MARTOM

Dostawki można zastosować po boku drzwi lub u ich góry. Powyższy rysunek przedstawia wszystkie dostępne kombinacje. Najczęściej są wybierane drzwi z jedną dostawką boczną. Szerokość dostawek może być różna, nawet w obrębie jednego układu.

Drzwi z dostawkami – oferta MARTOM

MARTOM oferuje dwa standardy dostawek.

Drzwi zewnętrzne z dostawkami MARTOM Alu 90 STANDARD

Doświetle Alu 90 STANDARD
Doświetle Alu 90 STANDARD

Rama dostawki Alu 90 wykonano z wielokomorowego profilu aluminiowego o szerokości aż 90 mm z przekładką termiczną. Tak duża szerokość profilu stanowi rzadkość na rynku. Dzięki temu dostawki MARTOM zapewniają wyjątkową izolację i sztywność. Jest to produkt Premium Plus.

Poniżej prezentujemy kilka przykładów drzwi z dostawkami. Zwracamy uwagę na to, że szybę w dostawce można dowolnie wybierać. Proponujemy między innymi wzory, które korespondują ze wzorem drzwi. Szybę można zastąpić również panelem w kolorze skrzydła.

Drzwi zewnętrzne z dostawkami MARTOM Alu 90 STANDARD
Drzwi zewnętrzne z dostawkami MARTOM Alu 90 STANDARD

Drzwi zewnętrzne z dostawkami MARTOM Alu FULLPERS DIAMOND

Doświetle Alu FULLPERS DIAMOND
Doświetle Alu FULLPERS DIAMOND

Rama dostawki Alu 90 przysłonięto od strony zewnętrznej taflą szklaną o grubości 4 mm ze szlifowanymi krawędziami oraz lakierowaną obwolutą. Dzięki zasłonięciu ram dostawka wygląda tak, jakby byłą w całości wykonana ze szkła.

Standard FULLPERS DIAMOND został opracowany i zastrzeżony przez MARTOM. Ze względu na swój prestiżowy i ekskluzywny wygląd znajduje bardzo wielu nabywców.

Drzwi zewnętrzne z dostawkami MARTOM Alu FULLPERS DIAMOND
Drzwi zewnętrzne z dostawkami MARTOM Alu FULLPERS DIAMOND

Drzwi zewnętrzne drewniane z dostawką

Dostawki są dostępne we wszystkich rodzajach drzwi – drewnianych, aluminiowych, plastikowych oraz hybrydowych. Różnią się między sobą materiałem, z którego jest wykonana rama ościeżnicy.

Zachęcamy do skorzystania z konfiguratora drzwi MARTOM dostępnego na stronie www.drzwimartom.pl, na którym można skonfigurować i wycenić własne drzwi wejściowe z dostawkami.

Jak pomocny był ten wpis?

Oceń

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

OFERTA

Podobne wpisy

Drzwi do mieszkań

Drzwi wejściowe do mieszkań

MARTOM oferuje szeroką gamę drzwi do mieszkań, które są w stanie spełnić wszystkie Państwa oczekiwania zarówno estetyczne jak i funkcjonalne.
Drzwi zewnętrzne jednoskrzydłowe - Martom

Drzwi zewnętrzne jednoskrzydłowe | Martom

Drzwi zewnętrzne jednoskrzydłowe Martom to połączenie znakomitego wzornictwa oraz nowoczesnej, energooszczędnej technologii.
Drzwi energooszczędne | Martom

Drzwi energooszczędne zewnętrzne | Martom

Wybierając drzwi energooszczędne i przyczynić się do ograniczania zmian klimatycznych oraz zaoszczędzić na ogrzewaniu.
Następny