Blog

Jak wybrać drzwi wejściowe do mieszkania w bloku?

drzwi wejściowe do mieszkania w bloku ceny

Kiedy wybieramy drzwi wejściowe do swojego mieszkania warto zastanowić się jakie warunki powinny spełnić. Może wydawać się, że montaż drzwi nie daje specjalnego pola do wyboru poza ceną. Jednak kiedy porównujemy drzwi wejściowe do mieszkania w bloku, ceny nie powinny być jedynym czynnikiem jaki bierzemy pod uwagę. Wybór drzwi wejściowych, to ważna decyzja. Przed jej podjęciem powinniśmy zastanowić się nad kilkoma aspektami, zarówno technicznymi, jak i wizualnymi oraz ekonomicznymi.

Cena to nie wszystko

Ważnym aspektem przy wyborze jest z pewnością stosunek ceny do jakość, ale to nie wszystko. Po pierwsze, powinniśmy się zastanowić gdzie drzwi wejściowe będą prowadzić. Inne wymogi powinny spełniać drzwi zewnętrzne do domu rodzinnego, inne drzwi zewnętrzne do mieszkania, a jeszcze inne drzwi antywłamaniowe.

Jakie drzwi zewnętrzne do mieszkania wybrać?

Czy warto montować drzwi antywłamaniowe do mieszkania w bloku?

Czy warto wybrać drzwi antywłamaniowe?

W zależności od zabezpieczeń wejścia do bloku powinniśmy ustalić standard zabezpieczeń i na tej podstawie wybrać odpowiednie drzwi wewnątrzklatkowe. Powinny one spełniać standardy, które powinny posiadać drzwi antywłamaniowe. W swojej ofercie prezentujemy różne standardy zabezpieczeń drzwi, Możecie je sprawdzić w zakładce produktowej na naszej stronie.

Drzwi wejściowe z wyciszeniem

Z uwagi na specyfikę mieszkania w bloku, gdzie mieszkania są oddzielone między sobą tylko klatką schodową, drzwi wewnątrzklatkowe wyciszające hałas, są czymś nad czym warto się zastanowić przy wyborze drzwi wejściowych.

Czy warto wybrać drzwi wejściowe przeciwpożarowe?

Jeśli nasze mieszkanie znajduje się na wyższych kondygnacjach bloku, w razie zagrożenia pożarem może stać się śmiertelną pułapką. Zastosowanie drzwi wejściowych przeciwpożarowych uszczelni pomieszczenie w taki sposób, żeby opóźnić dojście płomieni i dymu do wnętrza mieszkania o 30 minut.

Drzwi wejściowe z izolacją termiczną

Z reguły klatki w blokach są oddzielnie ogrzewane, więc stosowanie szczególnej izolacji termicznej nie jest w tym przypadku konieczne. Co za tym idzie, specjalnie docieplane drzwi zewnętrzne nie są wymagane.

Drzwi wejściowe, a ich design

Drzwi zewnętrzne stanowią wizytówkę mieszkania. Poza zapewnieniem bezpieczeństwa, powinny po prostu dobrze wyglądać i pasować do wystroju mieszkania. Konfigurator drzwi Martom pozwala na spersonalizowanie i wizualizację drzwi wejściowych, zarówno pod kątem aspektów technicznych i wizualnych nowych drzwi wejściowych.    

Ile kosztują drzwi wejściowe?

Ostatnim nad czym trzeba się zastanowić kiedy wybieramy drzwi wejściowe jest ich cena. Producent drzwi zewnętrznych Martom oferuje szczegółowy konfigurator dzięki któremu jesteśmy w stanie sprawdzić ile finalnie będą kosztować nasze drzwi zewnętrzne, z podziałem na ich różne elementy.

Budżet zawsze ogranicza się w jakimś (mniejszym, bądź większym) zakresie, ale dzięki osobistej konfiguracji możemy zastanowić się nad dodaniem każdego elementu z osobna i wyborem bardziej ekonomicznych modeli. Dzięki konfiguratorowi, możemy przed zakupem sprawdzić ile będą kosztować idealnie dostosowane drzwi wejściowe.

Ile kosztuje montaż drzwi wejściowych do mieszkania

Ile kosztuje montaż drzwi wewnętrznych do mieszkania w bloku?

Produkujemy wyłącznie drzwi wejściowe do różnych budynków i pomieszczeń. Dzięki wąskiej specjalizacji jesteśmy w stanie zaproponować najwyższej jakości produkt z możliwością personalizacji. Zarówno sprzedażą, jak i usługami posprzedażowymi zajmują się Partnerzy Handlowi, u których można kupić nasze drzwi wejściowe. Stąd też nie ma jednego standardowego cennika montażu naszych drzwi. Cena montażu uzależniona jest od zakresu prac jakie trzeba będzie wykonać.

Oferta drzwi zewnętrzych

W naszej ofercie znajdują się drzwi o różnym przeznaczeniu i różnej budowie. Produkujemy zarówno duże drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe, przeznaczone zwyczajowo do domów jednorodzinnych, lub dużych budynków, jak i drzwi zewnętrzne energooszczędne, wykorzystywane w garażach czy pomieszczeniach gospodarczych, które są narażone na szybką utratę ciepła. Są to tylko dwa przykłady, które mają obrazować szerokość naszej oferty.

Dokładną ofertę możecie sprawdzić w zakładce Produkty w górnym menu strony.

Gdzie kupić drzwi Martom?

W celu otrzymania informacji na temat punktów sprzedaży prosimy o wysłanie maila na adres oferta@mar-tom.com lub o telefon pod numer +48 661 550 311. Można również skorzystać z formularza na stronie kontakt.

Przed doborem drzwi wejściowych do swojego mieszkania warto zastanowić się jakie warunki powinny spełnić. Może wydawać się, że montaż drzwi nie daje specjalnego pola do wyboru poza wzorem i rozmiarem. W rzeczywistości jest to jednak decyzja, przed której podjęciem powinniśmy zastanowić się nad kilkoma aspektami, zarówno technicznymi, jak i wizualnymi oraz ekonomicznymi.

Jak pomocny był ten wpis?

Oceń

Średnia ocena 4 / 5. Liczba głosów: 5

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

OFERTA

Podobne wpisy

Drzwi martom – gdzie kupić?

Gdzie można kupić drzwi zewnętrzne Martom?

Zastanawiasz się gdzie kupić drzwi zewnętrzne, które zapewnią bezpieczeństwo i estetykę Twojego domu lub mieszkania? Zapraszamy do Martom!
drzwi-z-doswietleniami-najnowsze-trendy-w-projektowaniu-budynkow

Drzwi zewnętrzne z doświetlami. Najnowsze trendy w projektowaniu budynków

Drzwi zewnętrzne z doświetlami... czyli z przeszklonymi elementami, które uzupełniają drzwi pod względem praktycznym i estetycznym.
Trendy kolorystyczne w drzwiach zewnetrznych 2022

Trendy kolorystyczne w drzwiach zewnętrznych 2023

Sprzedajemy >70 tys. sztuk drzwi rocznie. Co za tym idzie - kolor drzwi zewnętrznych, które produkujemy odzwierciedla upodobania Polaków.
Następny